Fasādes pulksteņi

Fasādes pulksteņi tiek uzskatīti par pilsētas rotu. Vēsturiski tie ir kalpojuši par laika rituma vēstnesi pilsētas iedzīvotājiem. Lielo izmēru ciparnīcas ar greznojumiem liecināja par pilsētas prestižu. Mūsdienīgās tehnoloģijas dod iespēju attēlot laika etalonu pat uz monumentāliem pulksteņiem pārvēršot tos par vērtību pilsētniekiem un apbrīnas objektu tūristiem.
Fasādes pulksteņi

Piedāvājam:

Pulksteņu ar D 0.5 – 6.0 m izgatavošanu un montāžu. Dizaina un krāsu risinājumu izstrādi. Ciparnīcu noformējumu: arābu, romiešu cipari, indeksi. Rādītāju (stundu, minūšu, sekunžu) izgatavošanu. Aizsargstiklu uzstādīšanu (ciparnīcām līdz 1.0 m.) Ciparnīcu apgaismojumu. Pulksteņu mehānismu aprēķināšanu. Pulksteņa vadības stacijas izgatavošanu (ar nepieciešamo komplektāciju). Pulksteņu un precīza laika sistēmas projektēšanu. Servisa apkalpošanu. Restaurācijas darbus. Ciparnīcu atjaunošanu pēc zīmējumiem un fotogrāfijām. Mehānisma izvietojums: aiz ciparnīcas (aiz sienas) pieejamā vietā. Pievads no mehānisma līdz rādītājiem: caur sienu. Mehānisma vārpstu garums: standarta – no 0.1 līdz 1.2 m, lielāks – pēc pasūtījuma.

Fasādes pulksteņu piemēri

Alūksne

Alūksne, fasādes pulkstenis

Daugavpils

Daugavpils, fasādes pulkstenis

Ungurmuiža

Ungurmuiža, fasādes pulksteņi

Jelgava

Jelgava, fasādes pulksteņi

Kuldīga

Kuldīga, fasādes pulksteņi

Kocēni

Kocēni, fasādes pulksteņi

Lielvārde

Lielvārde, fasādes pulksteņi

Līvāni

Līvāni, fasādes pulksteņi

Liepāja

Liepāja, fasādes pulksteņi

Liepāja

Liepāja, fasādes pulksteņi

Rēzekne

Rēzekne, fasādes pulksteņi

Rundāles pils

Rundāles pils, fasādes pulksteņi

Ventspils

Ventspils, fasādes pulksteņi

Jelgava

Jelgava, fasādes pulksteņi

Ilūkste

Ilūkste, fasādes pulkstenis
SIA "Laika Stils", Latgales iela 248 D, LV-1063, Rīga, Latvija

tālr.:(371) 29 236 940

e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.